
VX Solo 22 (A230), Tip 1
145G4776
Tip produs: VX Solo 22 (A230), Tip 1, 16 bar, 120 °C
145G4776
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 400 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 370 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 25.0 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 / A230 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø22 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø22 |
| Dimensiune racord încălzire | 1" |
| Dimensiune racord termoficare | 1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | AVQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 1037 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime fără carcasă [mm] | 1037 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 600 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 545 mm |
| Marcă pompă de încălzire | Wilo |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX solo 22 XB37M-1 20 ECL310/230 export |
| Material Description (Short Te | VX Solo 22 H, Type 1, ECL 310/A230 |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip pompă de încălzire | Para 15-130/8-75/SC-12 |
| Tip produs | VX Solo 22 (A230) |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB37M-1 20 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 52 Kilogram |
| Greutate netă | 50 Kilogram |
| Volume | 390.142 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162663691 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |