
Termix VX, Tip 1, Denumire regulator de încălzire: AVTB
IS995006
Tip produs: Termix VX, Tip 1, 16 bar, 110 °C, AVTB
IS995006
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 430 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 370 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | TENGIGRIND VX-6 P6 50 |
| Denumire regulator de încălzire | AVTB |
| Descriere | VX-6 T24 Island P5 50 AVTB 15 - 30-100°C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AVTB |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Control valve | AVTB |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 800 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 750 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 540 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 505 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | TENGIGRIND VX-6 P6 50 |
| Nr. dosar SCIP | e07e68ef-574e-4dea-839c-403044eed2e2 |
| Opțiune de carcasă | Extra |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune de alimentare [V] | 230.0 V |
| Tip control încălzire | Termostatic |
| Tip produs | Termix VX |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | T24-1 50 G3/4"*20 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 30 Kilogram |
| Greutate netă | 29 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560358005 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |