
Termix VX Snowmelting, Tip 1, Denumire regulator de încălzire: AVTB
IS99501080
Tip produs: Termix VX Snowmelting, Tip 1, 10 bar, 110 °C, AVTB
IS99501080
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 310 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | TENGIGR SNJÓBR AVTB 50KW |
| Denumire regulator de încălzire | AVTB |
| Descriere | VX CS28 Snow melting m/AVTB 50 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø28 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø28 |
| Dimensiune racord încălzire | 1" |
| Dimensiune racord termoficare | 1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Actuator | AVTB |
| Heating Control valve | AVTB |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 876 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 645 mm |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | TENGIGR SNJÓBR AVTB 50KW |
| Nr. dosar SCIP | d11e0649-0b91-48f9-bcf4-6438a17af985 |
| Opțiune de carcasă | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 10 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tip control încălzire | Termostatic |
| Tip produs | Termix VX Snowmelting |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet ext. |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | T137H-1 70 G1"*20 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 30 Kilogram |
| Greutate netă | 29 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561534460 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |