
Termix VX Compact 28, Tip 1, Denumire regulator de încălzire: AVTB
144H2548
Tip produs: Termix VX Compact 28, Tip 1, 16 bar, 110 °C, AVTB
144H2548
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 522 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 420 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | Compactstation VX 28-T |
| Denumire regulator de încălzire | AVTB |
| Descriere | Compactstation VX 28-T |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø28 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø28 |
| Dimensiune racord încălzire | 1" |
| Dimensiune racord termoficare | G1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AVTB |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Control valve | AVTB |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 970 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 970 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 640 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 620 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | Compactstation VX 28-T |
| Nr. dosar SCIP | 94ec5ad5-d9c6-42b8-a14e-57ab9c8da3f5 |
| Opțiune de carcasă | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tip control încălzire | Termostatic |
| Tip produs | Termix VX Compact 28 |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | T137H-1 70 G1"*20 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 70 Kilogram |
| Greutate netă | 65 Kilogram |
| Volume | 0.144 Metru cub |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561474346 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |