
Termix Compact 40 VX, Tip 1, Denumire regulator de încălzire: ECL 110
144H2814
Tip produs: Termix Compact 40 VX, Tip 1, 16 bar, 110 °C, ECL 110
144H2814
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 450 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | Compactstation VX 40/40-E |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 110 |
| Descriere | Compactstation VX 40/40-E |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | DN40 |
| Dimensiune conductă termoficare | DN40 |
| Dimensiune racord încălzire | 1 1/2" |
| Dimensiune racord termoficare | 1 1/2" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | AVQM |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 1000 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 1120 mm |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | Compactstation VX 40/40-E |
| Nr. dosar SCIP | 3d6e8e3c-0963-4da9-ac94-444c10d3ef3e |
| Opțiune de carcasă | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune de alimentare [V] | 230.0 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | Termix Compact 40 VX |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet ext. |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB59M-1 50 G2"*50 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 90 Kilogram |
| Greutate netă | 90 Kilogram |
| Volume | 0.504 Metru cub |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561632265 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |