
Termix Compact 28 VX-FI, Tip 1, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
144H3262
Tip produs: Termix Compact 28 VX-FI, Tip 1, 16 bar, 120 °C, ECL 310
144H3262
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 400 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | Compact 28 VX-FI 1 Latvia |
| Denumire regulator ACM | No Controller |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Descriere | District heating substation for indirect heating. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø28 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø28 |
| Dimensiune racord încălzire | 1" |
| Dimensiune racord termoficare | 1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | AVQM |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 890 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 905 mm |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | Compact 28 VX-FI 1 Latvia |
| Nr. dosar SCIP | 4f7e5ebe-57e6-4c0c-baca-8d305461c15f |
| Opțiune de carcasă | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune de alimentare [V] | 230.0 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip de control ACM | External control |
| Tip produs | Termix Compact 28 VX-FI |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | T137H-1 26 G1"*20 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 63 Kilogram |
| Greutate netă | 62 Kilogram |
| Volume | 0.322 Metru cub |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706562120501 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |