
Termix Compact 28 VX-FI-PS, Tip 2, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
144H3367
Tip produs: Termix Compact 28 VX-FI-PS, Tip 2, 16 bar, 120 °C, ECL 310
144H3367
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 400 mm |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | Compact 28 VX-FI-PS Type 2 |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Descriere | District heating substation for indirect heating. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø28 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø28 |
| Dimensiune racord încălzire | 1" |
| Dimensiune racord termoficare | 1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Actuator | AMV 13 |
| Heating Control valve | AVQM |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 890 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 905 mm |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | Compact 28 VX-FI-PS Type 2 |
| Nr. dosar SCIP | ac23808a-e22e-44fc-a806-ff60358dd02b |
| Opțiune de carcasă | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune de alimentare [V] | 230.0 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | Termix Compact 28 VX-FI-PS |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 2 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | T137H-1 40 G1"*20 H |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 60 Kilogram |
| Greutate netă | 59 Kilogram |
| Volume | 0.245 Metru cub |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706561210531 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |