
Substații, DSS1 MAXI, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
148L2285
DSS1 MAXI IT 040-040-0000-MD PN16,200°C
148L2285
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Application type | Indirect Heating |
| Baterie inclusă | No |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Descriere | DSS1 MAXI IT 040-040-0000-MD PN16,200°C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Direcția racordului | Left |
| Direcție racord primar | Right |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Grupă de produse | Substații |
| Material Description | DSS1 MAXI IT 040-040-0000-MD PN16,200°C |
| Nume categorie | Substații cu încălzire indirectă |
| Presiune nominală primar [bar] | 12 bar |
| Product line | 32 |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSS1 MAXI |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 220 Kilogram |
| Greutate netă | 200 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 2663.578 Litru |