
Substații, DSP1 SMALL, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
146B5826
DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH
146B5826
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Denumirea producătorului | Danfoss |
| Descriere | DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Top & Bottom |
| Grupă de produse | Substații |
| Material Description | DSP1 Small 25 kW HT I110 HE TWE FBH |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 32 |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSP1 SMALL |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 60 Kilogram |
| Greutate netă | 40 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 219.734 Litru |
| EAN/UPC | 5715162739754 |