
Substații, DSP MOD@, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
200B0042
DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952, 952 kW, ECL310, 16bar, 120°C
200B0042
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 1160 mm |
| Aliaj HEX încălzire | 1.4404 |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Debit primar [m3/h] [Max] | 27.40 m³/h |
| Debit secundar [m3/h] [Max] | 27.40 m³/h |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Denumirea producătorului | Danfoss |
| Descriere | DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952, 952 kW, ECL310, 16bar, 120°C |
| Design | Vertical |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | DN100 |
| Dimensiune racord încălzire | DN100 |
| Direcția racordului | Sus |
| Direcție racord primar | Top |
| Grupă de produse | Substații |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime fără carcasă [mm] | 2145 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 2850 mm |
| Material carcasă | Fără |
| Material de brazare HEX încălzire | Gasketed EPDM |
| Material Description | DSP2-MOD@-IB100-100-0000-MD-GB-PN16-0952 |
| Nume categorie | Substații cu încălzire indirectă |
| Opțiune de carcasă | Nu |
| Presiune diferențială primar [bar] [Max] | 12 bar |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 16 bar |
| Presiune primar [bar] [Max] | 16 bar |
| Presiune secundar [bar] [Max] | 10 bar |
| Product line | 32 |
| Standard de aprobare | CE |
| Temperatura permisă [˚C] [Min] | 2 °C |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSP MOD@ |
| Tip senzor contor de energie termică | teacă 6 mm |