
Substații, DSP MOD@, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
200B0008
DSP1-MOD@-IB080-100-0000-ML-FR-PN16-0919, 919 kW, ECL310, Lacroix Sofrel, Distech, 16 bar, 110°C
200B0008
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime fără carcasă [mm] | 1050 mm |
| Aliaj HEX încălzire | 1.4404 |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Debit primar [m3/h] [Max] | 26.73 m³/h |
| Debit secundar [m3/h] [Max] | 40.10 m³/h |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Denumirea producătorului | Danfoss |
| Descriere | DSP1-MOD@-IB080-100-0000-ML-FR-PN16-0919, 919 kW, ECL310, Lacroix Sofrel, Distech, 16 bar, 110°C |
| Design | Vertical |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | DN100 |
| Dimensiune racord încălzire | DN100 |
| Direcția racordului | Sus |
| Direcție racord primar | Top |
| Grupă de produse | Substații |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 1640 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 2753 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material carcasă | Fără |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | DSP1-MOD@-IB080-100-0000-ML-FR-PN16-0919 |
| Material izolație | Spuma rigida PU |
| Nume categorie | Substații cu încălzire indirectă |
| Opțiune de carcasă | Nu |
| Presiune diferențială primar [bar] [Max] | 12 bar |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 16 bar |
| Presiune primar [bar] [Max] | 16 bar |
| Presiune secundar [bar] [Max] | 16 bar |
| Product line | 32 |
| Standard de aprobare | CE |
| Temperatura permisă [˚C] [Min] | 2 °C |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSP MOD@ |
| Tip racord încălzire | flanșă |
| Tip racord termoficare | flanșă |
| Tip senzor contor de energie termică | teacă 6 mm |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 5657.767 Litru |