Substații, DSP 1 MAXI CEE, Denumire regulator de încălzire: ECL 310
861L1748
DSP1 MAXI-PD-12 LT S060 CEE
861L1748
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 1150 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 1150 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 800 mm |
| Aliaj HEX încălzire | 1.4404 |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Categorie PED | I |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Debit primar [m3/h] [Max] | 6.00 m³/h |
| Debit secundar [m3/h] [Max] | 11.50 m³/h |
| Delta P primar fără contor de energie termică [bar] [Min] | 0.65 bar |
| Delta P secundar [bar] [Max] | 0.23 bar |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Denumirea producătorului | Danfoss |
| Descriere | DSP1 MAXI-PD-12 LT S060 CEE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | DN50 |
| Dimensiune conductă termoficare | DN32 |
| Dimensiune racord încălzire | DN50 |
| Dimensiune racord termoficare | 42,4 mm |
| Direcția racordului | Right or left |
| Direcție racord primar | Top |
| Grupă de produse | Substații |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 1670 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 1670 mm |
| Înălțime pachet [mm] | 1900 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Lățime cu carcasă [mm] | 750 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 750 mm |
| Lățime pachet [mm] | 1200 mm |
| Material carcasă | Tablă |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | Heating subst- reference, do not delete! |
| Material izolație cablu | Spuma poliuretanica |
| Numărul de racorduri ale distribuitorului de încălzire [bucle] [Max] | 1 |
| Numărul de racorduri ale distribuitorului de încălzire în pardoseală | 1 |
| Nume categorie | Substații cu încălzire indirectă |
| Opțiune de carcasă | Da |
| Presiune diferențială primar [bar] [Max] | 16 bar |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiune primar [bar] [Max] | 16 bar |
| Presiune secundar [bar] [Max] | 3 bar |
| Product line | 32 |
| Standard de aprobare | Marcaj CE |
| Temperatura permisă [˚C] [Min] | 2 °C |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 100 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSP 1 MAXI CEE |
| Tip racord încălzire | flanșă |
| Tip racord termoficare | Sudat |
| Tip senzor contor de energie termică | teacă 6 mm |
| Versiunea substației | 12 LT S060 CEE |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 1 Kilogram |
| Greutate netă | 1 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 1312.725 Litru |
| EAN/UPC | 5715162745885 |