
Substații, DSA 1 MINI, Biomasă, HT_EM_IT, 105 kW
861L0442
BIOMASS_HT_EM_IT: EM Sonometer, primary bottom/secondary bottom, High Temperature, PN 25, SV 3bar INAIL
861L0442
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 482 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 482 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 800 mm |
| Aliaj HEX încălzire | 1.4404 |
| Application type | Indirect Heating |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 105.0 kW |
| Categorie PED | § 4.3 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Curent [A] [Max] | 2.0 A |
| Debit primar [m3/h] [Max] | 3.50 m³/h |
| Debit secundar [m3/h] [Max] | 5.05 m³/h |
| Delta P primar fără contor de energie termică [bar] [Min] | 0.63 bar |
| Delta P secundar [bar] [Max] | 0.35 bar |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 |
| Denumirea producătorului | Danfoss |
| Descriere | BIOMASS_HT_EM_IT: EM Sonometer, primary bottom/secondary bottom, High Temperature, PN 25, SV 3bar INAIL |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | DN32 |
| Dimensiune conductă termoficare | DN25 |
| Dimensiune racord încălzire | Rp1 1/2" |
| Dimensiune racord termoficare | G1" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Substații |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 856 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime fără carcasă [mm] | 856 mm |
| Înălțime pachet [mm] | 620 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 680 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 680 mm |
| Lățime pachet [mm] | 1200 mm |
| Material carcasă | EPP |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | DSA1 MINI-DUU105-ES035IT |
| Material izolație | EPP |
| Numărul de racorduri ale distribuitorului de încălzire [bucle] [Max] | 1 |
| Nume categorie | Substații cu încălzire indirectă |
| Presiune diferențială primar [bar] [Max] | 20 bar |
| Presiune nominală primar [bar] | 25 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiune primar [bar] [Max] | 25 bar |
| Presiune secundar [bar] [Max] | 3 bar |
| Product line | 32 |
| Regulator de presiune diferențială | AVQM |
| Temperatura permisă [˚C] [Min] | 2 °C |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | DSA 1 MINI |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tip senzor contor de energie termică | Teacă |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB12H-1-100 |
| Versiunea substației | Biomasă, HT_EM_IT |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 80 Kilogram |
| Greutate netă | 60 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 288.044 Litru |
| EAN/UPC | 5715162902028 |