
Tip 1
145F4168
Tip 1, 16 bar, 110 °C
Acest produs nu mai este disponibil.
Produsul nu mai este disponibil pentru achiziție, dar puteți găsi în continuare informații despre acesta, inclusiv manuale de service, desene etc.
Dacă căutați un produs similar, puteți verifica alte opțiuni din cadrul aceluiași tip de produs vizitând pagina tipului de produs.: VX Solo II HWS, without controller
145F4168
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Aliaj HEX încălzire | AISI 316 |
| Application type | Indirect Heating & Secondary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 20.0 kW |
| Denumire regulator de încălzire | No Controller |
| Descriere | VX Solo II HWS, without ECL, Type 1, with safety function |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX Solo II HWS, type 1 + STW W/O ECL |
| Mixing circuit - control | AHQM / AMV |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Product line | 33 |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip produs | VX Solo II HWS, without controller |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 26 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 45 Kilogram |
| Greutate netă | 43 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162511411 |