
Tip 1
145F4004
Tip 1, 16 bar, 110 °C
145F4004
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 380 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 365 mm |
| Application type | Indirect Heating & Secondary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 20.0 kW |
| Circuit încălzire în pardoseală – marca pompei | Grundfos |
| Circuit încălzire în pardoseală – tipul pompei | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Circuitul rezervorului ACM – control | Electronic |
| Circuitul rezervorului ACM – marca pompei | Grundfos |
| Circuitul rezervorului ACM – tipul pompei | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator ACM | No Controller |
| Denumire regulator de încălzire | No Controller |
| Descriere | VX Solo II HWS, without ECL, Type 1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă ACM | Ø18 |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord ACM | 3/4" |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 13 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Control valve | AHQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 861 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 861 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 525 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX Solo II HWS, type 1 w/o ECL |
| Material Description (Short Te | VX Solo II HWS, Type 1, w/o ECL |
| Mixing circuit - control | VMV 15 / AMV 150 |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip de control ACM | Electronic |
| Tip produs | VX Solo II HWS, without controller |
| Tip racord ACM | filet interior |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 26 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 45 Kilogram |
| Greutate netă | 43 Kilogram |
| Volume | 219.555 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162511404 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |