
VX Solo II HWS (A337), Tip 2
145F5065
Tip: VX Solo II HWS (A337), Tip 2, 16 bar, 120 °C
145F5065
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 380 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 365 mm |
| Application type | Indirect Heating & Secondary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 30.0 kW |
| Circuitul rezervorului ACM – control | ECL 310 + Pump |
| Circuitul rezervorului ACM – marca pompei | Grundfos |
| Circuitul rezervorului ACM – tipul pompei | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator ACM | ECL 310 / A337 |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 / A337 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă ACM | Ø18 |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord ACM | 3/4" |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 10 |
| Heating Control valve | AHQM 15 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 861 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 861 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 525 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX-Solo II HWS ECL310/A337TYP2 w/oHEpump |
| Material Description (Short Te | VX Solo II HWS, Type 2, ECL 310/A337, w/o HE pump |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip de control ACM | Electronic |
| Tip produs | VX Solo II HWS (A337) |
| Tip racord ACM | filet interior |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 2 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 40 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 40 Kilogram |
| Greutate netă | 38 Kilogram |
| Volume | 219.555 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162603482 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |