
VXi Solo HWP
145F4183
Tip produs: VXi Solo HWP, 16 bar, 120 °C
145F4183
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 360 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 360 mm |
| Application type | Indirect Heating & Primary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 15.0 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 120 |
| Descriere | VXi Solo XB06H16 ECL120 HOFOR |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Dimensiune conductă ACM | Ø18 |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord ACM | 3/4" |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 150 |
| Heating Control valve | VS2 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 980 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime fără carcasă [mm] | 980 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 550 mm |
| Marcă pompă de încălzire | Grundfos |
| Material carcasă | Polypropylene |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VXi Solo XB06H16 ECL120 HOFOR |
| Material Description (Short Te | VXi Solo HWP, ECL120, HB06H-1 16, HOFOR |
| Material izolație | Polypropylene |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | AVP-F |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip de control ACM | External control |
| Tip pompă de încălzire | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Tip produs | VXi Solo HWP |
| Tip racord ACM | Filet exterior |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | H16 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 16 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 38 Kilogram |
| Greutate netă | 36 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162519905 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |