
Tip 1, Denumire regulator de încălzire: TC200
004U8418
Tip 1, 16 bar, 110 °C, TC200
004U8418
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 380 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 365 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 440 mm |
| Application type | Indirect Heating & Primary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 20.0 kW |
| Capacitate de încălzire [kW] | 20 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator de încălzire | TC200 |
| Descriere | VX Solo II Tip 1, cu control termostatic, fără izolație |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă ACM | Ø18 |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord ACM | 3/4" |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Control valve | VS2 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 861 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 861 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime pachet [mm] | 450 mm |
| Informații suplimentare | Carcasă |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 525 mm |
| Lățime pachet [mm] | 135 mm |
| Marcă pompă de încălzire | Grundfos |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX-Solo II H Typ1, Haube XB06H26 |
| Material Description (Short Te | VX Solo II HWP, Type 1, TC200/VS2, Cover |
| Material izolație | Fără |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiunea de testare a schimbătorului de căldură [bar] | 38 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | AVPL |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Termostatic |
| Tip pompă de încălzire | UPM3 Auto L 15-70 130 |
| Tip produs | VX Solo II HWP (Thermostatic) |
| Tip racord ACM | filet interior |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 26 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 40 Kilogram |
| Greutate netă | 38 Kilogram |
| Volume | 219.555 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510766 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |