
VX Solo II HWP (A247), Tip 1
004U8562
Tip produs: VX Solo II HWP (A247), Tip 1, 16 bar, 110 °C, AHQM 15
004U8562
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 380 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 365 mm |
| Adâncime pachet [mm] | 620 mm |
| Application type | Indirect Heating & Primary connections for DHW cylinder |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Capacitate [kW] | 20.0 kW |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire regulator ACM | ECL210 / A247 |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 310 / A247 |
| Descriere | VX Solo II HWP tip 1 cu ECL 210/A247 și funcție de siguranță |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DHW Actuator | AMV 10 |
| DHW Control valve | AHQM 15 |
| DHW control valve kvs value [m3/h] | 1.60 m³/h |
| Dimensiune conductă ACM | Ø18 |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord ACM | 3/4" |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Sus și jos |
| Direcție racord primar | Top and bottom |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 13 |
| Heating Control valve | AHQM 15 |
| Heating control valve kvs value [m³/h] | 1.60 m³/h |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 861 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Înălțime fără carcasă [mm] | 861 mm |
| Înălțime pachet [mm] | 420 mm |
| Informații suplimentare | CarcasăFuncție de siguranță |
| Lățime cu carcasă [mm] | 550 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 525 mm |
| Lățime pachet [mm] | 840 mm |
| Marcă pompă de încălzire | Grundfos |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX-Solo II HWP typ1 ECL310/A247.1b Haube |
| Material Description (Short Te | VX Solo II HWP, Type 1, ECL 310/A247, Cover |
| Numărul de gospodării [Max] | 1 |
| Numărul de gospodării [Min] | 1 |
| Presiune nominală primar [bar] | 16 bar |
| Presiune nominală secundar [bar] | 6 bar |
| Presiunea de testare a schimbătorului de căldură [bar] | 38 bar |
| Product line | 33 |
| Regulator de presiune diferențială | Integrated in control valve |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 110 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Tip control încălzire | Electronic |
| Tip de control ACM | Electronic |
| Tip pompă de încălzire | UPM3 Auto 15-70 130 |
| Tip produs | VX Solo II HWP (A247) |
| Tip racord ACM | Filet exterior |
| Tip racord încălzire | filet interior |
| Tip racord termoficare | Filet exterior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 1 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 26 |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 40 Kilogram |
| Greutate netă | 38 Kilogram |
| Volume | 219.555 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162510964 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |