
Termix VX FI, Tip 2, Denumire regulator de încălzire: ECL 110
144H0704
Tip produs: Termix VX FI, Tip 2, 10 bar, 120 °C, ECL 110
144H0704
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adâncime cu carcasă [mm] | 430 mm |
| Adâncime fără carcasă [mm] | 375 mm |
| Application type | Indirect Heating & Primary connections for DHW cylinder |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | No |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Denumire produs dosar SCIP | VX-FI 2 |
| Denumire regulator de încălzire | ECL 110 |
| Descriere | District heating substation for indirect heating and connection for domestic hot water cylinder |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conductă încălzire | Ø18 |
| Dimensiune conductă termoficare | Ø18 |
| Dimensiune racord încălzire | 3/4" |
| Dimensiune racord termoficare | 3/4" |
| Direcția racordului | Jos |
| Direcție racord primar | Jos |
| Grupă de produse | Stații mici |
| Heating Actuator | AMV 150 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Heating Control valve | VS2 |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Înălțime cu carcasă [mm] | 800 mm |
| Înălțime fără carcasă [mm] | 800 mm |
| Lățime cu carcasă [mm] | 540 mm |
| Lățime fără carcasă [mm] | 530 mm |
| Material carcasă | Tablă de oțel inoxidabil lăcuit alb |
| Material de brazare HEX încălzire | Brazed copper |
| Material Description | VX-FI 2 |
| Nr. dosar SCIP | 910cabde-3706-42c4-a9c7-868535d94109 |
| Opțiune de carcasă | Izolație |
| Presiune nominală primar [bar] | 10 bar |
| Product line | 33 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură tur din construcție [°C] | 120 °C |
| Tensiune de alimentare [V] | 230.0 V |
| Tip control încălzire | Electronic + controler delta p |
| Tip produs | Termix VX FI |
| Tip racord încălzire | G filet interior |
| Tip racord termoficare | G filet interior |
| Tipul dimensiunii stației | Tip 2 |
| Tipul schimbatorului de încălzire | XB06H-1 26 G3/4" HP |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 30 Kilogram |
| Greutate netă | 29 Kilogram |
| Volume | 159 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5706560979217 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |