
Teci de imersie, PN 25, Pentru tip produs: AVT, 210 mm, R 3/4, Alamă
065-4416
Teacă imersie,AVT,16mm, alamă (Senzor 210),PN25
065-4416
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adecvat pentru vana de diametru [mm] [Max] | 50 mm |
| Adecvat pentru vana de diametru [mm] [Min] | 32 mm |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Descriere | Teacă imersie,AVT,16mm, alamă (Senzor 210),PN25 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiuni racord | R 3/4 |
| Grupă de produse | Accesorii - SAC |
| Lungime [mm] | 210.0 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material | Alamă |
| Material Description | Imm.pocket,AVT,16mm,Brass(Sens.210),PN25 |
| Pentru tip produs | AVT |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip produs | Teci de imersie |
| Tipuri de conexiuni | Filet exterior |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.207 Kilogram |
| Greutate netă | 0.177 Kilogram |
| Volume | 4.546 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812723 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |