
Teci de imersie, PN 25, Pentru tip produs: AVT, 170 mm, R 1/2, Oțel inoxidabil
065-4415
Teacă imersie,AVT,9.5mm,SS(Senzor 170),PN25
065-4415
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adecvat pentru vana de diametru [mm] [Max] | 25 mm |
| Adecvat pentru vana de diametru [mm] [Min] | 15 mm |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Descriere | Teacă imersie,AVT,9.5mm,SS(Senzor 170),PN25 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiuni racord | R 1/2 |
| Grupă de produse | Accesorii - SAC |
| Lungime [mm] | 170.0 mm |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material | Oțel inoxidabil |
| Material Description | Teaca inox AVT 9.5 L170 PN25 |
| Pentru tip produs | AVT |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip produs | Teci de imersie |
| Tipuri de conexiuni | Filet exterior |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.1 Kilogram |
| Greutate netă | 0.09 Kilogram |
| Volume | 2.025 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812716 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |