
Fitinguri de compresie, DN 25, G 1 1/4 A
013U0140
Fitinguri de compresiune pentru VMT DN25 fi 28x1
013U0140
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate ambalată | 1 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Descriere | Fitinguri de compresiune pentru VMT DN25 fi 28x1 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 25 mm |
| Dimensiuni racord | G 1 1/4 A |
| Formatul ambalajului | Pachet unic |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Grupă de produse | Racorduri |
| Material | Alamă CW617N |
| Material Description | KLEMRINGSFITTIN |
| Pentru dimensiunea robinetului | DN 25 |
| Presiune nominală [bar] | 10 bar |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip produs | Fitinguri de compresie |
| Tipuri de conexiuni | filet interior |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.223 Kilogram |
| Greutate netă | 0.204 Kilogram |
| Volume | 0.324 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420111612 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |