
TPC
003L3965
TPC Flow activator diaphragm 5 pcs KDE
003L3965
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupă de produse | Servomotoare - Temperatură |
| Material Description | TPC Flow activator diaphragm 5 pcs KDE |
| Product line | 08 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | TPC |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.075 Kilogram |
| Greutate netă | 0.058 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 0.387 Litru |
| EAN/UPC | 5715255102526 |