
TPC
003L3964
Flow activator TPC
003L3964
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Descriere | Activator de debit TPC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funcție | Servomotor debit |
| Grupă de produse | Servomotoare - Temperatură |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material Description | Flow activator TPC |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | TPC |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.32 Kilogram |
| Greutate netă | 0.312 Kilogram |
| Volume | 0.387 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425091551 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |