
Termostat TPC 40 - 60 °C
003L3962
Termostat TPC 40 - 60 °C
003L3962
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Conexiune senzor | M14x1 |
| Constanta de timp [s] | 3 " |
| Descriere | Termostat TPC 40 - 60 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Diametru senzor temperatură [mm] | 9.5 mm |
| Funcție | Regulator de temperatură cu compensare de debit |
| Grupă de produse | Accesorii - SAC |
| Interval setări temp. [°C] [Max] | 60 °C |
| Interval setări temp. [°C] [Min] | 40 °C |
| Lungime senzor temperatură [mm] | 64 mm |
| Lungime tub capilar [m] | 0.6 m |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material Description | Thermostat TPC 40 - 60 °C |
| Material senzori de temperatură | Material Cupru No 2.0090 |
| Material tub de impuls | Material Cupru No 2.0090 |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru la senzor [˚C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | Elemente termostatice |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.182 Kilogram |
| Greutate netă | 0.178 Kilogram |
| Volume | 1.721 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425091544 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |