
IHPT Servomotor termostatic cu senzor standard
003L3833
IHPT Servomotor termostatic cu senzor standard
003L3833
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Descriere | IHPT Servomotor termostatic cu senzor standard |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Grupă de produse | Accesorii - SAC |
| Interval setări temp. [°C] [Max] | 45 °C |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Interval setări temp. [°C] [Min] | 45 °C |
| Lungime tub capilar [m] | 0.6 m |
| Material Description | IHPT Thermost. act. w.standard sensor |
| Material tub de impuls | Material Cupru No 2.0090 |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip produs | Elemente termostatice |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.215 Kilogram |
| Greutate netă | 0.196 Kilogram |
| Volume | 1.725 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421554401 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |