
Teci de imersie, PN 40, Pentru tip produs: AFT, 401 mm, R1" DIN2999
003G1399
Teacă de imersie, AFT, R1Z, Bronz, PN40
003G1399
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Adecvat pentru vana de presiune [bar] [Max] | 16 bar |
| Adecvat pentru vana de presiune [bar] [Min] | 16 bar |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 40 |
| Descriere | Teacă de imersie, AFT, R1Z, Bronz, PN40 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 24 mm |
| Dimensiuni racord | R1" DIN2999 |
| Grupă de produse | Accesorii - SAC |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Lungime [mm] | 401.0 mm |
| Material | Bronze |
| Material Description | KPL. T06 BRONZE |
| Pentru tip produs | AFT |
| Presiune nominală [bar] | 40 bar |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip produs | Teci de imersie |
| Tipuri de conexiuni | Filet exterior |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.65 Kilogram |
| Greutate netă | 0.566 Kilogram |
| Volume | 10.752 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421812495 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |