
FP720 - V2, Tensiune alimentare [V] CA: 230
087N7885
Two channel programmer timeswitch
087N7885
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| 1 Greutate baterie primară kg | 0.001 |
| 1 greutate totală baterie primară kg | 0.001 |
| Adâncime [mm] | 31 mm |
| Afișaj cu lumină de fundal | Da |
| Aplicație | Room heating |
| Aprobare | CEUKCA |
| Aprobare CE | Yes |
| Baterie inclusă | Yes |
| Cantitate baterie | 2 |
| Categorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| China RoHS exemption clause | 7.38.3.1 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c)7(a)7(c)-I |
| COD UNSPSC | 41112209 |
| Conformitate cu RoHS China | Yes with exemptions |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Culoare | RAL 9010 alb |
| Denumire produs dosar SCIP | Electronic programmable room thermostat |
| Descriere | Two channel programmer timeswitch |
| Descrierea produselor | FP720 - V2 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Funcție | Comutator de timp digital programabil |
| Funcție anulare | Da |
| Funcție pentru vacanță | Da |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Garanție [An] | 5 |
| Grupă de produse | Dispozitive de programare, temporizatoare |
| În domeniul de aplicare WEEE | Yes |
| Înălțime [mm] | 90 mm |
| Material | ABS+PC, non-flammable |
| Material Description | FP720 Two Channel Programmer 230V, V2 |
| Nr. dosar SCIP | 1076e053-04a2-4646-987d-f4036bc6aef1 |
| Nume categorie | 2 Channel Programmer |
| Placă spate | Industry Standard Backplate |
| Porniri/opriri | 1/2/3 pe zi |
| Product line | 03 |
| Programe preconfigurate de fabrică | Da |
| Putere nominală releu de ieșire sarcină inductivă [A] | 1 A |
| Putere nominală releu de ieșire sarcină rezistivă [A] | 3 A |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 40 °C |
| Tensiune alimentare [V] CA | 230 V |
| Termostat de timp pentru intervalul de service | Da |
| Tip produs | FP720 |
| Tipul sau denumirea bateriei | Coin battery Manganese Lithium (CR1220) |
| Toleranță | ±10% |
| Trecere automată la ora de vară | Da |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 310 Gram |
| Greutate netă | 310 Gram |
| Volume | 1.155 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162419281 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |