
AVQML, PN 25, DN 15, Debit [m³/h]: 0.8, Filet exterior, G 3/4 A, Versiunea de montaj: liber
003L3615
AVQML, PN 25, DN 15, 2.7, External Thread
003L3615
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Aplicație | Termoficare |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Yes with exemptions |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Cursa [mm] | 4.00 mm |
| Debit [m³/h] | 0.80 m³/h |
| Debit [m³/h] [Max] | 0.80 m³/h |
| Denumire produs dosar SCIP | AVQML |
| Descriere | AVQML, PN 25, DN 15, 2.7, External Thread |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune robinet | DN 15 |
| Dimensiuni racord | G 3/4 A |
| EPD disponibil | Yes |
| Funcție | Regulator de debit cu vană de reglare internă |
| Grupă de produse | Regulatoare de presiune pe tur |
| În domeniul de aplicare WEEE | No |
| Interval presiune diferențială [bar] [Max] | 8.00 bar |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Limitare debit | Da |
| Material con vană CV | PPSU |
| Material Description | AVQML PN25 15/2,7 ext.thr |
| Materialul carcasei vanei | DZR alamă |
| Materialul membranei servomotorului | EPDM |
| Materialul scaunului vanei | DZR brass |
| Nr. dosar SCIP | 595c68b9-c7e1-4491-acdd-4fb992ac756f |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Raport de scurgeri [% Kvs] | 0.01 |
| Reglare debit | Da |
| Regulator de presiune | Nu |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 110 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip produs | AVQML |
| Tipuri de conexiuni | Filet exterior |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.542 Kilogram |
| Greutate netă | 0.485 Kilogram |
| Volume | 1.013 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162792261 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |