
AHQM, PN 16, DN 65, Debit [m³/h]: 4 - 20, flanșă, Versiunea de montaj: liber
003L3604
AHQM PN16 65/50/0,3 flanșe tur/retur
Acest produs nu mai este disponibil.
Produsul nu mai este disponibil pentru achiziție, dar puteți găsi în continuare informații despre acesta, inclusiv manuale de service, desene etc.
Dacă căutați un produs similar, puteți verifica alte opțiuni din cadrul aceluiași tip de produs vizitând pagina tipului de produs.: AHQM (DN 15-100)
003L3604
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Aplicație | Termoficare |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 16 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Cursa [mm] | 15.00 mm |
| Debit [m³/h] | 20.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Max] | 20.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Min] | 4.00 m³/h |
| Descriere | AHQM PN16 65/50/0,3 flanșe tur/retur |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 65 mm |
| Dimensiune robinet | DN 65 |
| Factor de cavitație | 0.60 |
| Funcție | Regulator de debit cu vană de reglare internă |
| Funcție VSP - P | Nu |
| Funcție VSP - Q | Nu |
| Funcție VSP - T | Nu |
| Grupă de produse | Regulatoare de presiune pe tur |
| Interval presiune diferențială [bar] [Max] | 4.00 bar |
| Limitare debit | Da |
| Limitator de debit cu presiune diferențială - dpb [bar] | 0.30 bar |
| Material con vană CV | DZR CW602N (CuZn36Pb2As) |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Material con vană DP | Material oțel inoxidabil No. 1.4305 |
| Material de etanșare CV | Metal |
| Material de etanșare DP | EPDM |
| Material Description | AHQM PN16 65/50/0,3 flansa tur/ret |
| Materialul carcasei vanei | Fontă cenușie EN-GJL-250 (GG-25) |
| Materialul membranei servomotorului | EPDM |
| Materialul scaunului vanei | Material oțel inoxidabil No. 1.4305 |
| Numărul de căi | 2 |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| PN alternativ VSP | 10 |
| Poziția tijei | Normal deschis |
| Presiune nominală [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Raport de scurgeri [% Kvs] | 0.05 |
| Reglare debit | Da |
| Regulator de presiune | Nu |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 120 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | None |
| Tip produs | AHQM |
| Tipuri de conexiuni | flanșă |
| Valori Kv [m³/h] | 50.00 m³/h |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 36 Kilogram |
| Greutate netă | 36 Kilogram |
| Volume | 62.4 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104028767 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |