
AFQM-W KF2, PN 40, DN 125, Debit [m³/h]: 8 - 80, flanșă, Versiunea de montaj: liber
003G1103
AFQM-W KF2 PN40 125/160 /0,2 flanșe tur/retur
003G1103
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Aplicație | Termoficare |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 40 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Cursa [mm] | 20.00 mm |
| Debit [m³/h] | 80.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Max] | 80.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Min] | 8.00 m³/h |
| Descriere | AFQM-W KF2 PN40 125/160 /0,2 flanșe tur/retur |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 125 mm |
| Dimensiune robinet | DN 125 |
| Factor de cavitație | 0.30 |
| Funcție | Regulator de debit cu vană de reglare internă |
| Funcție VSP - P | Nu |
| Funcție VSP - Q | Nu |
| Funcție VSP - T | Nu |
| Grupă de produse | Regulatoare de presiune pe tur |
| Interval presiune diferențială [bar] [Max] | 15.00 bar |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Limitare debit | Da |
| Limitator de debit cu presiune diferențială - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Mărime servomotor [cm2] | 250 cm² |
| Material con vană DP | Material oțel inoxidabil No. 1.4404 |
| Material Description | AFQM-W KF2 PN40 125/160 /0,2 fla flo/ret |
| Materialul carcasei vanei | Oțel turnat GP240GH (GS-C 25) |
| Numărul de căi | 2 |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| PN alternativ VSP | 25 |
| Poziția tijei | Normal deschis |
| Presiune nominală [bar] | 40 bar |
| Product line | 08 |
| Raport de scurgeri [% Kvs] | 0.01 |
| Reglare debit | Da |
| Regulator de presiune | Nu |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | None |
| Tip produs | AFQM-W KF2 |
| Tipuri de conexiuni | flanșă |
| Valori Kv [m³/h] | 160.00 m³/h |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 147.5 Kilogram |
| Greutate netă | 147.5 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 470.4 Litru |
| EAN/UPC | 5702421809174 |