
AFQM-W KF2, PN 40, DN 65, Debit [m³/h]: 3 - 28, flanșă, Versiunea de montaj: liber
003G1100
AFQM-W KF2 PN40 65/50 /0,2 flanșe tur/retur
003G1100
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Aplicație | Termoficare |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 40 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Cursa [mm] | 12.00 mm |
| Debit [m³/h] | 28.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Max] | 28.00 m³/h |
| Debit [m³/h] [Min] | 3.00 m³/h |
| Denumire produs dosar SCIP | AFQM-W KF2 PN40 |
| Descriere | AFQM-W KF2 PN40 65/50 /0,2 flanșe tur/retur |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] | 65 mm |
| Dimensiune robinet | DN 65 |
| Dimensiuni racord | DN 65 |
| Factor de cavitație | 0.50 |
| Funcție | Regulator de debit cu vană de reglare internă |
| Funcție VSP - P | Nu |
| Funcție VSP - Q | Nu |
| Funcție VSP - T | Nu |
| Grupă de produse | Regulatoare de presiune pe tur |
| Interval presiune diferențială [bar] [Max] | 20.00 bar |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Limitare debit | Da |
| Limitator de debit cu presiune diferențială - dpb [bar] | 0.20 bar |
| Mărime servomotor [cm2] | 250 cm² |
| Material con vană DP | Material oțel inoxidabil No. 1.4404 |
| Material Description | AFQM-W KF2 PN40 65/50 /0,2 fla flow/ret |
| Materialul carcasei vanei | Oțel turnat GP240GH (GS-C 25) |
| Nr. dosar SCIP | e3d520be-f3af-462f-ae6c-c1f1d9334b6b |
| Numărul de căi | 2 |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| PN alternativ VSP | 25 |
| Poziția tijei | Normal deschis |
| Presiune nominală [bar] | 40 bar |
| Product line | 08 |
| Raport de scurgeri [% Kvs] | 0.01 |
| Reglare debit | Da |
| Regulator de presiune | Nu |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | None |
| Tip produs | AFQM-W KF2 |
| Tipuri de conexiuni | flanșă |
| Valori Kv [m³/h] | 50.00 m³/h |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 59 Kilogram |
| Greutate netă | 59 Kilogram |
| Volume | 81.862 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421809143 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |