
Comutator presiune compact, HTB
061G1056
Funcție de contact: SPDT, Funcție de resetare: Auto, Tip conexiune presiune: Lipitură, ODM, Dimensiune conexiune presiune: 2.4 mm, Presiune maximă de lucru [bar]: 25
Acest produs nu mai este disponibil.
Produsul nu mai este disponibil pentru achiziție, dar puteți găsi în continuare informații despre acesta, inclusiv manuale de service, desene etc.
Dacă căutați un produs similar, puteți verifica alte opțiuni din cadrul aceluiași tip de produs vizitând pagina tipului de produs.: HTB
061G1056
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | nu |
| Agent frigorific | R1234yfR1234ze(E)R134aR32R404AR407AR407CR407FR410AR448AR449AR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR507AR513A |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 100 buc |
| Categorie interval de presiune | Înaltă presiune |
| China RoHS exemption clause | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Cod specificație | HTB-X3028 |
| Comentarii con. electrică | 3 x terminal Faston 250 |
| Conexiune electrică | Conectori papuc |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| Denumire produs | Comutator presiune compact |
| Denumire tip | HTB-X3028 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune presiune | 2.4 mm |
| Formatul ambalajului | Pachet industrial |
| Funcție de contact | SPDT |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Funcție de resetare | Auto |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -20 °C |
| Lungime tub capilar [mm] | 1000 mm |
| Material Description | HTB Pressure Switch X3028 I/100 |
| Opțiuni de montare | 2 x M4 x 0.7 |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 25.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 362 psig |
| Presiune de testare max. [bar] Pe | 30.0 bar |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Servisabil | nu |
| Setare de presiune OPRIT [bar] | 15.0 bar |
| Setare de presiune PORNIT [bar] | 17.0 bar |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | No |
| Tip conexiune presiune | Lipitură, ODM |
| Tip produs | HTB |
| Valoare nominală contact | AC125V/AC250VFLA 1-6 A |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.111 Kilogram |
| Greutate netă | 0.105 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 0.45 Litru |
| EAN/UPC | 5702428257695 |