
Comutator presiune compact, ETB
061G1088
Funcție de contact: SPDT, Funcție de resetare: Manual, Tip conexiune presiune: Lipitură, ODM, Dimensiune conexiune presiune: 2.4 mm, Presiune tată/mamă: TATĂ, Presiune maximă de lucru [bar]: 11
061G1088
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | nu |
| Agent frigorific | R1234yfR1234ze(E)R134aR32R404AR407AR407CR407FR410AR448AR449AR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR507AR513A |
| Aprobare | CEPED |
| Aprobare CE | Yes |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 100 buc |
| Categorie interval de presiune | Presiune scăzută |
| Cod specificație | ETB-X331 |
| Comentarii con. electrică | 3 x terminal Faston 250 |
| Conexiune electrică | Conectori papuc |
| Denumire produs | Comutator presiune compact |
| Denumire produs dosar SCIP | T2/TE2 |
| Denumire tip | ETB-X331 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune presiune | 2.4 mm |
| Formatul ambalajului | Pachet industrial |
| Funcție de contact | SPDT |
| Funcție de resetare | Manual |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -20 °C |
| Lungime tub capilar [mm] | 1000 mm |
| Material Description | ETB Pressure Switch X331 I/100 |
| Nr. dosar SCIP | 6450ee16-252d-49df-8f77-4136a47bb857 |
| Opțiuni de montare | 2 x M4 x 0.7 |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 11.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 159 psig |
| Presiune de testare max. [bar] Pe | 16.5 bar |
| Presiune tată/mamă | TATĂ |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Servisabil | nu |
| Setare de presiune OPRIT [psig] | 7.1 psig |
| Setare de presiune PORNIT [psig] | 21.3 psig |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip conexiune presiune | Lipitură, ODM |
| Tip produs | ETB |
| Valoare nominală contact | AC125V/AC250VFLA 6 A |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.134 Kilogram |
| Greutate netă | 0.118 Kilogram |
| Volume | 0.445 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428531535 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |