
Comutator nivel lichid, RT281A
017D004666
Interval temperatură [°C]: -30 - 20, Funcție de resetare: Auto, Funcție de contact: SPDT, Tip de senzor: Elemente detectare căldură, Lungime tub capilar [mm]: 3000, Clasa carcasei: IP66
Acest produs nu mai este disponibil.
Produsul nu mai este disponibil pentru achiziție, dar puteți găsi în continuare informații despre acesta, inclusiv manuale de service, desene etc.
Dacă căutați un produs similar, puteți verifica alte opțiuni din cadrul aceluiași tip de produs vizitând pagina tipului de produs.: Comutatoare pentru nivelul de lichid
017D004666
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | Accesorii genericeAccesorii comutatoare |
| Aprobare | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRMRSRoHSRoHS ChinaTYSK |
| Aprobare CE | Yes |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 8 buc |
| Clasa carcasei | IP66 |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Con. electrică tată/mamă | MAMĂ |
| Conexiune electrică | Intrare cablu înşurubată |
| Conexiune electrică standard | DIN 40430 |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| Denumire produs | Comutator nivel lichid |
| Denumire produs dosar SCIP | Electric control valve body(2) |
| Descrierea produselor | Comutator nivel lichid |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune electrică | 2xPg 13.5 |
| Dimensiune conexiune presiune | 3/8 |
| EN 60947 proprietăți electrice | Izolaţie: 400VGrad de poluare: 3Tensiune de impuls nominală: 4 kVProt. scurtcircuit, siguranţă: 10A |
| EN 60947 proprietăți fire | Flex., inele de siguranţă: 0,2-1,5 mm2Flex, fără inele de siguranţă: 0,2-2,5 mm2Solid/din fire: 0,2-2,5 mm2 |
| Formatul ambalajului | Pachet multiplu |
| Fracțiune lungime tub cap. [in] | 118 1/8 in |
| Funcție de contact | SPDT |
| Funcție de resetare | Auto |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| Interval de temperatură [°F] [Max] | 70 °F |
| Interval de temperatură [°F] [Min] | -20 °F |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -50 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Max] | 158 °F |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Min] | -58 °F |
| Interval temperatură [°C] [Max] | 20 °C |
| Interval temperatură [°C] [Min] | -30 °C |
| Lungime tub capilar [mm] | 3000 mm |
| Material Description | RT281A LEVEL ALARM/REGULATOR |
| Nr. dosar SCIP | d64be145-2cb1-4f9e-b131-1e4b19976626 |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 22.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 319 psig |
| Presiune de testare max. [bar] Pe | 25.0 bar |
| Presiune de testare max. [psig] | 362.0 psig |
| Presiune tată/mamă | TATĂ |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Servisabil | Sisteme de contact |
| Spec. electrică standard | EN 60947-4/-5 |
| Standard conexiune presiune | ISO 228-1 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatură senzor max. [°C] | 80 °C |
| Temperatură senzor max. [°F] | 176.0 °F |
| Timp eliberare releu [s] | 0 s |
| Tip conexiune presiune | G |
| Tip de senzor | Elemente detectare căldură |
| Tip produs | RT281A |
| Valoare nominală contact | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 2.12 Kilogram |
| Greutate netă | 1.842 Kilogram |
| Volume | 5.087 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428042734 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |