
Comutator nivel lichid, LLS/AKS 38 Retrofit, Sudură cap la cap
148H3504
Tip de racord: Sudură cap la cap, Clasa carcasei: IP67, Presiune maximă de lucru [bar]: 28
148H3504
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent frigorific | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717 |
| Aprobare | CMIMEACLLC CDC TYSK |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 1 buc |
| Categorie | Art. 4, par. 3 |
| Clasa carcasei | IP67 |
| Conexiune electrică standard | DIN 43650 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Out of scope |
| Denumire produs | Comutator nivel lichid |
| Denumire produs dosar SCIP | LLS 4000 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune electrică | Pg 11 |
| Dimensiuni racord [in] | 1 in |
| Formatul ambalajului | Pachet unic |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Grup de fluide | 12 |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| Interval de temperatură [°F] [Max] | 149 °F |
| Interval de temperatură [°F] [Min] | -58 °F |
| Interval temperatură [°C] [Max] | 65 °C |
| Interval temperatură [°C] [Min] | -50 °C |
| Material Description | LLS 4000 Retrofit AKS 38 kit |
| Nr. dosar SCIP | f384087f-4a0b-4bec-ad9c-0c98b49e47c7 |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 28.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 406 psig |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Standard de conexiune | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tip de racord | Sudură cap la cap |
| Tip produs | LLS/AKS 38 Retrofit |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 8.939 Kilogram |
| Greutate netă | 8.018 Kilogram |
| Volume | 15.822 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424285104 |
| Proposition 65 | No significant risk |