
Comutator debit, FQS
061H4005
Tip conexiune presiune: R, Dimensiune conexiune presiune: 1 in, Mediu: Glicol; Apă proaspătă; Saramură neutră, Tip de racord: Filet, Funcție de contact: SPDT
061H4005
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | nu |
| Adj. decr. DN100/4 in [l/min] [Max] | 940 l/min |
| Adj. decr. DN100/4 in [l/min] [Min] | 200 l/min |
| Adj. decr. DN125/5 in [l/min] [Max] | 1120 l/min |
| Adj. decr. DN125/5 in [l/min] [Min] | 350 l/min |
| Adj. decr. DN150/6 in [l/min] [Max] | 1700 l/min |
| Adj. decr. DN150/6 in [l/min] [Min] | 530 l/min |
| Adj. decr. DN25/1 in [l/min] [Max] | 45 l/min |
| Adj. decr. DN25/1 in [l/min] [Min] | 18 l/min |
| Adj. decr. DN32/1-1/4 in [l/min] [Max] | 100 l/min |
| Adj. decr. DN32/1-1/4 in [l/min] [Max] | 43 l/min |
| Adj. decr. DN40/1-1/2 in [l/min] [Max] | 140 l/min |
| Adj. decr. DN40/1-1/2 in [l/min] [Max] | 63 l/min |
| Adj. decr. DN50/2 in [l/min] [Max] | 250 l/min |
| Adj. decr. DN50/2 in [l/min] [Min] | 50 l/min |
| Adj. decr. DN65/2-1/2 in [l/min] [Max] | 565 l/min |
| Adj. decr. DN65/2-1/2 in [l/min] [Max] | 105 l/min |
| Adj. decr. DN80/3 in [l/min] [Max] | 850 l/min |
| Adj. decr. DN80/3 in [l/min] [Min] | 100 l/min |
| Aprobare | CE |
| Aprobare CE | Yes |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 8 buc |
| Carcasă | IMPERMEABIL |
| China RoHS exemption clause | No |
| Clasa carcasei | IP42 |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| Denumire produs | Comutator debit |
| Denumire tip | FQS-W30G |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimensiune conexiune presiune | 1 in |
| Formatul ambalajului | Pachet multiplu |
| Funcție de contact | SPDT |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| Incr. adj. DN100/4 in [l/min] [Max] | 950 l/min |
| Incr. adj. DN100/4 in [l/min] [Min] | 210 l/min |
| Incr. adj. DN125/5 in [l/min] [Max] | 1140 l/min |
| Incr. adj. DN125/5 in [l/min] [Min] | 380 l/min |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Incr. adj. DN150/6 in [l/min] [Max] | 1800 l/min |
| Incr. adj. DN150/6 in [l/min] [Min] | 570 l/min |
| Incr. adj. DN25/1 in [l/min] [Max] | 50 l/min |
| Incr. adj. DN25/1 in [l/min] [Min] | 21 l/min |
| Incr. adj. DN32/1-1/4 in [l/min] [Max] | 102 l/min |
| Incr. adj. DN32/1-1/4 in [l/min] [Min] | 46 l/min |
| Incr. adj. DN40/1-1/2 in [l/min] [Max] | 145 l/min |
| Incr. adj. DN40/1-1/2 in [l/min] [Min] | 68 l/min |
| Incr. adj. DN50/2 in [l/min] [Max] | 255 l/min |
| Incr. adj. DN50/2 in [l/min] [Min] | 58 l/min |
| Incr. adj. DN65/2-1/2 in [l/min] [Max] | 570 l/min |
| Incr. adj. DN65/2-1/2 in [l/min] [Min] | 120 l/min |
| Incr. adj. DN80/3 in [l/min] [Max] | 880 l/min |
| Incr. adj. DN80/3 in [l/min] [Min] | 115 l/min |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 80 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -25 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Max] | 176 °F |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Min] | -13 °F |
| Interval de temperatură mediu [°C] [Max] | 80 °C |
| Interval de temperatură mediu [°C] [Min] | 5 °C |
| Interval de temperatură mediu [°F] [Max] | 176 °F |
| Interval de temperatură mediu [°F] [Min] | 41 °F |
| Interval diametru conducte Ø [in] [Max] | 6 in |
| Interval diametru conducte Ø [in] [Min] | 1 in |
| Interval diametru conducte Ø [mm] [Max] | 150 mm |
| Interval diametru conducte Ø [mm] [Min] | 25 mm |
| Material Description | FQS Flow Switch W30G |
| Mediu | Apă proaspătăGlicolSaramură neutră |
| Presiune maximă de lucru [bar] | 10.0 bar |
| Presiune maximă de lucru [psig] | 145 psig |
| Presiune spargere [bar] | 48.0 bar |
| Presiune spargere [psig] | 696 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Servisabil | nu |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | No |
| Tip conexiune presiune | R |
| Tip de racord | Filet |
| Tip produs | FQS |
| Viteză debit max. [m/s] | 2 m/s |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.688 Kilogram |
| Greutate netă | 0.672 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 2.444 Litru |
| EAN/UPC | 5702428275378 |