
Comutator presiune, KP17WB
060-549966
Diferențial partea stângă [bar]: 1, Diferențial partea dreaptă [psi]: 4, Funcție de contact: SPDT+SPST(NO), Funcție de resetare, partea stângă: Auto, Funcție de resetare, partea dreaptă: CONVERTIBIL MAX.
Acest produs nu mai este disponibil.
Produsul nu mai este disponibil pentru achiziție, dar puteți găsi în continuare informații despre acesta, inclusiv manuale de service, desene etc.
Dacă căutați un produs similar, puteți verifica alte opțiuni din cadrul aceluiași tip de produs vizitând pagina tipului de produs.: KP
060-549966
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | Accesorii comutatoare |
| Agent frigorific | R113R1233zd(E)R1234yfR1234yzR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Agenți de refrigerare fără ulei | R134aR513AR515B |
| Agenți frigorifici aprobați UL | R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ambient Temp. Notă: | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Aprobare | CCCCECMIMDNVEACLLC CDC EURO-TYSKLVDPEDRINARMRSRoHS Chinac UL us UL873, CS C22.2 |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | Yes |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 32 buc |
| Categorie | IV |
| Categorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Clasa carcasei | IP44 |
| Clasificare carcasă Nema (~) | 2 |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Compatibilitate lubrifianți | Aplicații fără ulei |
| Conexiune electrică | Supapă cablu din cauciuc |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| De considerat | Not applicable for liquid line |
| Denumire produs | Comutator presiune |
| Descrierea produselor | Control dublu al presiunii |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferențial partea dreaptă [psi] | 58.0 psi |
| Diferențial partea dreaptă [psi] | 4.0 bar |
| Diferențial partea stângă [bar] | 1.00 bar |
| Diferențial partea stângă [psi] | 14.5 psi |
| Dimensiune conexiune electrică | 6-14 mm |
| Dimensiune conexiune presiune | 6 mm |
| Element detectare presiune | Burdufuri |
| EN 60947 proprietăți electrice | Izolaţie: 400VGrad de poluare: 3Tensiune de impuls nominală: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 proprietăți fire | Flex., inele de siguranţă: 0,5-1,5 mm2Flex, fără inele de siguranţă: 0,7-2,5 mm2Solid/din fire: 0,75-2,5 mm2 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Formatul ambalajului | Pachet industrial |
| Funcție de contact | SPDT+SPST(NO) |
| Funcție de resetare, partea dreaptă | CONVERTIBIL MAX. |
| Funcție de resetare, partea stângă | Auto |
| Grup de fluide | 1 |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| În domeniul de aplicare WEEE | Yes |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 65 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -25 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Max] | 149 °F |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Min] | -13 °F |
| Material Description | KP17WB Pressure Switch I/32 |
| MWP partea dreaptă [bar] Pe | 32.0 bar |
| MWP partea dreaptă [psig] Pe | 464.0 psig |
| MWP partea stângă [bar] Pe | 17.0 bar |
| MWP partea stângă [psig] Pe | 245 psig |
| Nr. dosar SCIP | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Nume fișier aprobare UL | E31024 |
| Pres. test. max. partea dreaptă [bar] | 35 bar |
| Pres. test. max. partea stângă [bar] | 35 bar |
| Presiune tată/mamă | TATĂ |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Servisabil | nu |
| Set. fabrică partea dreaptă [bar] | 27.0 bar |
| Set. fabrică partea dreaptă [psig] | 392 psig |
| Set. fabrică partea stânga [bar] | 1.0 bar |
| Set. fabrică partea stânga [psig] | 14.5 psig |
| Standard conexiune presiune | DIN 8906 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip conexiune presiune | LIPITURĂ, ODF |
| Tip produs | KP17WB |
| Valoare nominală contact | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 VTerminal D: 50 VA, 400 V |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.506 Kilogram |
| Greutate netă | 0.461 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 0.703 Litru |
| EAN/UPC | 5715162432389 |