
Comutator presiune, KP17WB
060-539766
null: -0.2 - 7.5, Reglare partea dreaptă [bar]Pe: 8 - 32, Diferențial partea stângă [bar]: 0.7 - 4, Diferențial partea dreaptă [psi]: 4, Funcție de contact: SPDT+SPST(NO), Funcție de resetare, partea stângă: Auto, Funcție de resetare, partea dreaptă: CONVERTIBIL MAX.
060-539766
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Accesorii produs | Accesorii comutatoare |
| Agent frigorific | R113R1233zd(E)R1234yfR1234yzR1234ze(E)R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR454CR455AR507AR513AR515B |
| Agenți de refrigerare fără ulei | R134aR513AR515B |
| Agenți frigorifici aprobați UL | R113R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515B |
| Ambient Temp. Notă: | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Aprobare | CCCCECMIMDNVEACLLC CDC EURO-TYSKLVDPEDRINARMRSRoHS Chinac UL us UL873, CS C22.2 |
| Aprobare CE | Yes |
| Aprobat UL | Yes |
| Baterie inclusă | No |
| Cantitate pe format de ambalaj | 24 buc |
| Categorie | IV |
| Categorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Clasa carcasei | IP44 |
| Clasificare carcasă Nema (~) | 2 |
| Clauză de derogare RoHS UE | No |
| Compatibilitate lubrifianți | Aplicații fără ulei |
| Conexiune electrică | Supapă cablu din cauciuc |
| Conformitate cu RoHS China | Yes |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes |
| De considerat | Not applicable for liquid line |
| Denumire produs | Comutator presiune |
| Denumire produs dosar SCIP | KP KPI |
| Descrierea produselor | Control dublu al presiunii |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferențial partea dreaptă [psi] | 58.0 psi |
| Diferențial partea dreaptă [psi] | 4.0 bar |
| Diferențial partea stângă [bar] [Max] | 4.00 bar |
| Diferențial partea stângă [bar] [Min] | 0.70 bar |
| Diferențial partea stângă [psi] [Max] | 58.0 psi |
| Diferențial partea stângă [psi] [Min] | 10.0 psi |
| Dimensiune conexiune electrică | 6-14 mm |
| Dimensiune conexiune presiune | 1/4 |
| Element detectare presiune | Burdufuri |
| EN 60947 proprietăți electrice | Izolaţie: 400VGrad de poluare: 3Tensiune de impuls nominală: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 proprietăți fire | Flex., inele de siguranţă: 0,5-1,5 mm2Flex, fără inele de siguranţă: 0,7-2,5 mm2Solid/din fire: 0,75-2,5 mm2 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Formatul ambalajului | Pachet multiplu |
| Funcție de contact | SPDT+SPST(NO) |
| Funcție de resetare, partea dreaptă | CONVERTIBIL MAX. |
| Funcție de resetare, partea stângă | Auto |
| Grup de fluide | 1 |
| Grupă de produse | Comutatoare și termostate |
| În domeniul de aplicare WEEE | Yes |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Max] | 65 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°C] [Min] | -25 °C |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Max] | 149 °F |
| Interval de temperatură ambiantă [°F] [Min] | -13 °F |
| Interval reglare partea stângă Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Material Description | KP17WB Pressure Switch M/24 |
| MWP partea dreaptă [bar] Pe | 32.0 bar |
| MWP partea dreaptă [psig] Pe | 464.0 psig |
| MWP partea stângă [bar] Pe | 17.0 bar |
| MWP partea stângă [psig] Pe | 245 psig |
| Nr. dosar SCIP | 1b8fc5ed-65e2-48fc-8738-8cce613a9786 |
| Nume fișier aprobare UL | E31024 |
| Pres. test. max. partea dreaptă [bar] | 35 bar |
| Pres. test. max. partea stângă [bar] | 35 bar |
| Presiune tată/mamă | TATĂ |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Reglare partea dreaptă [bar]Pe [Max] | 32.0 bar |
| Reglare partea dreaptă [bar]Pe [Min] | 8.0 bar |
| Reglare partea dreaptă [psig]Pe [Max] | 464.0 psig |
| Reglare partea dreaptă [psig]Pe [Min] | 116.0 psig |
| Reglare partea stângă [bar]Pe [Max] | 7.50 bar |
| Reglare partea stângă [bar]Pe [Min] | -0.20 bar |
| Servisabil | nu |
| Standard conexiune presiune | DIN 8906 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Tip conexiune presiune | MANŞON |
| Tip produs | KP17WB |
| Valoare nominală contact | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 VTerminal D: 50 VA, 400 V |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.534 Kilogram |
| Greutate netă | 0.463 Kilogram |
| Volume | 0.861 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428083782 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |