
Druktransmitter, DST P310, -1 bar - 12 bar, -14.5 psi - 174 psi
076G1016
Type drukaansluiting: UNF, Afmeting drukaansluiting: 7/16-20, Specificatie sleutel: DST P310-DH36-A1BC08-0
076G1016
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Pen 2 |
| + uitgang | Pen 3 |
| + voeding | Pen 1 |
| Aanp. nul punt en span | Nee |
| Afmeting drukaansluiting | 7/16-20 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting standard | ISO 11926-2/3 |
| Drukbereik [bar] [Max] | 12.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | -1.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 174.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | -14.50 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| El. aansl. maat | Pg 9 |
| Elektrische aansluiting | Angular connector |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Foutsignaalniveau | 2.00 |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 120 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -40 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [max.] | 248 °F |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Goedkeuring | ATEXC UL US UL RecognizedCE |
| Goedkeuringsnorm | 6967179E227388E31024 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 14 pc |
| Hoog clipniveau | 99.00 |
| intrinsiek veilig | Nee |
| Laag clipniveau | 4.00 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | MANNELIJK |
| Mannelijke/Vrouwelijke elektrische aansluitingen | Mannelijk en vrouwelijk |
| Material Description | Sensor DST P310-DH36-A1BC08-0 |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Max. overbelastingdruk [bar] | 33.0 bar |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 125 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 257 °F |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Nauwkeurigheid, max. +/- FS [%] | 1.00 % RH |
| Nauwkeurigheid, typical +/- FS [%] | 0.5 % RH |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Opmerking drukaansluiting | Flare 1/4 inch |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | DST P300 |
| Producttype | DST P310 |
| Pulsdemper | No |
| Ratiometrisch van Vvoeding [%] [max.] | 90.0 % RH |
| Ratiometrisch van Vvoeding [%] [min.] | 10.0 % RH |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 2 ms |
| SCIP-dossiernr. | cad3914f-8db1-488c-b0ad-3a20ac1ebb41 |
| Specificatie sleutel | DST P310-DH36-A1BC08-0 |
| Standaard elektrische aansluitingen | EN 175301-803-A |
| Stroom diagram | Nee |
| Type drukaansluiting | UNF |
| Uitgangssignaal | Ratio metric |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 5.50 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 4.50 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.173 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.15 Kilogram |
| Volume | 0.39 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162468517 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |