
Druktransmitter, DST P110, 0 bar - 41.4 bar, 0 psi - 600 psi
075G4278
Elektrische aansluiting: Ronde Metri-Pack Packard, Type drukaansluiting: UNF, Afmeting drukaansluiting: 7/16-20, Specificatie sleutel: DST P110-CH27-C2BF08-0
075G4278
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Pen A |
| + uitgang | Pen C |
| + voeding | Pen B |
| Afmeting drukaansluiting | 7/16-20 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing materiaal | 304L |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP69K |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting HEX [mm] | 27.0 mm |
| Drukaansluiting standard | SAE J513 45° flare |
| Drukbereik [bar] [Max] | 41.40 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 600.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | 0.00 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| El. aansl. maat | 3 pennen |
| Elektrische aansluiting | Ronde Metri-Pack Packard |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 100 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -40 °C |
| Goedkeuring | C UL US UL RecognizedCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 60 pc |
| Identiek product | 075G1354 |
| Kleur elektrische connector | Black |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | Vrouwelijk |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Materiaal nat deel | 304L/316L |
| Material Description | Sensor DST P110 Voltage 0 - 600 psi SG |
| Max. overbelastingdruk [bar] | 165.6 bar |
| Max. overbelastingdruk [psi] | 2400 psi |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 135 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 125 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Producttype | DST P110 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Reactietijd, max [ms] | 2 ms |
| Specificatie sleutel | DST P110-CH27-C2BF08-0 |
| Standaard elektrische aansluitingen | 150.2 SERIES |
| TEB in CTR ±FS [%] | 3.00 % RH |
| Type drukaansluiting | UNF |
| Uitgangssignaal | Voltage |
| Uitgangssignaal [V] [Max] | 10.0000 V |
| Uitgangssignaal [V] [Min] | 0.0000 V |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 32.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 8.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.074 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.062 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255190288 |
| Proposition 65 | No significant risk |