
Pressure transmitter, DST P110, -1 bar - 40 bar, -14.5 psi - 580 psi
075G4242
Pressure reference: Sealed gauge, Output signal: Current, Electrical connection: Round Packard Metri-Pack, Pressure connection type: UNF, Pressure connection size: 7/16-20, Specification key: DST P110-D431-C2BF08-0
075G4242
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Pin A |
| + voeding | Pin B |
| Afmeting drukaansluiting | 7/16-20 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing materiaal | 304L |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP69K |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting HEX [mm] | 27.0 mm |
| Drukaansluiting standard | SAE J513 45° flare |
| Drukbereik [bar] [Max] | 40.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | -1.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 580.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | -14.50 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| El. aansl. maat | 3 pin |
| Elektrische aansluiting | Round Packard Metri-Pack |
| EU RoHS-conformiteit | Yes |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | No |
| Foutsignaalniveau | 21.50 |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 100 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -40 °C |
| Goedkeuring | C UL US UL RecognizedCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 60 pc |
| Hoog clipniveau | 20.50 |
| Identiek product | 075G1304 |
| Kleur elektrische connector | Black |
| Laag clipniveau | 3.80 |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | Female |
| Materiaal nat deel | 304L/316L |
| Material Description | Sensor DST P110 mA -1 - 40 bar SG |
| Max. overbelastingdruk [bar] | 155.0 bar |
| Max. overbelastingdruk [psi] | 2248 psi |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 100 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensors |
| Productnaam | Pressure transmitter |
| Producttype | DST P110 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | No |
| Reactietijd, max [ms] | 2 ms |
| Specificatie sleutel | DST P110-D431-C2BF08-0 |
| Standaard elektrische aansluitingen | 150.2 SERIES |
| TEB in CTR ±FS [%] | 3.00 % |
| Type drukaansluiting | UNF |
| Uitgangssignaal | Current |
| Uitgangssignaal [mA] [max.] | 20 mA |
| Uitgangssignaal [mA] [min.] | 4 mA |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industrial pack |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 28.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 8.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.074 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.062 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255010517 |
| Proposition 65 | No significant risk |