
Druktransmitter, DST P070, -0.8 bar - 10 bar, -11.6 psi - 145 psi
074G4025
Elektrische aansluiting: Ronde Metri-Pack Packard, Type drukaansluiting: Soldeer, ODM, Afmeting drukaansluiting: Soldeerleiding, Specificatie sleutel: DST P070 MA-0,80-10BAR SG I/64
074G4025
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Pen A |
| + voeding | Pen B |
| Afmeting drukaansluiting | Soldeerleiding |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizing materiaal | 304L |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP67 |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting standard | Voor soldeerbuis |
| Drukbereik [bar] [Max] | 10.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | -0.80 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 145.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | -11.60 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| El. aansl. maat | 2 pennen |
| Elektrische aansluiting | Ronde Metri-Pack Packard |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 7(a)7(c)-I |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 125 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -40 °C |
| Goedkeuring | C UL US UL RecognizedCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 64 pc |
| Hoog clipniveau | 20.50 |
| Identiek product | NONE |
| Kleur elektrische connector | Green |
| Laag clipniveau | 3.80 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | MANNELIJK |
| Materiaal nat deel | 304L/other |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Material Description | Sensor DST P070 mA -0,80-10bar SG I/64 |
| Max. overbelastingdruk [bar] | 20.0 bar |
| Max. overbelastingdruk [psi] | 300 psi |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 135 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | DST P070 |
| Producttype | DST P070 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 2 ms |
| SCIP-dossiernr. | 8dfe6f25-e974-4313-ac51-cfbcd9bdb573 |
| Specificatie sleutel | DST P070 MA-0,80-10BAR SG I/64 |
| Standaard elektrische aansluitingen | 150.2 SERIES |
| TEB in CTR ±FS [%] | 2.00 % RH |
| Type drukaansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangssignaal | Current |
| Uitgangssignaal [mA] [max.] | 20 mA |
| Uitgangssignaal [mA] [min.] | 4 mA |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 28.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 8.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 25 Gram |
| Netto gewicht | 20 Gram |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255162636 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |