
Druktransmitter, AKS 32, 0 bar - 41.37 bar, 0 psi - 600 psi
060G7793
Elektrische aansluiting: Kabel, Type drukaansluiting: UNF, Afmeting drukaansluiting: 7/16-20, Specificatie sleutel: AKS 32-CH35-H2BF08-0
060G7793
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Zwart |
| + uitgang | Bruin |
| + voeding | Rood |
| Afmeting drukaansluiting | 7/16-20 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP67 |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting HEX [mm] | 17.0 mm |
| Drukaansluiting standard | ISO 8434-1 |
| Drukbereik [bar] [Max] | 41.37 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 600.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | 0.00 psi |
| Drukeenheid referentie | Absolute |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 80 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | 0 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [max.] | 176 °F |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [min.] | 32 °F |
| Goedkeuring | C UL US UL RecognizedCE |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 8 pc |
| Hoog clipniveau | 11.50 |
| intrinsiek veilig | Nee |
| Kabellengte [inch] | 108.00 in |
| Kabellengte [m] | 2.744 m |
| Laag clipniveau | 0.00 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | Vrouwelijk |
| Mannelijke/Vrouwelijke elektrische aansluitingen | MANNELIJK |
| Material Description | Sensor AKS 32-CH35-H2BF08-0 |
| Max. overbelastingdruk [bar] | 60.0 bar |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Max. overbelastingdruk [psi] | 870 psi |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Nauwkeurigheid, max. +/- FS [%] | 0.80 % RH |
| Nauwkeurigheid, typical +/- FS [%] | 0.3 % RH |
| Niet-lineariteit BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 80 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -30 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 176 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -22 °F |
| Opmerking drukaansluiting | Flare 1/4 inch met klepdepressor |
| Opmerkingen elektrische aansluitingen | afscherming |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | AKS/MBS |
| Producttype | AKS 32 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 4 ms |
| SCIP-dossiernr. | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| Specificatie sleutel | AKS 32-CH35-H2BF08-0 |
| Type drukaansluiting | UNF |
| Uitgangssignaal | Voltage |
| Uitgangssignaal [V] [Max] | 10.0000 V |
| Uitgangssignaal [V] [Min] | 0.0000 V |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 32.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 15.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.328 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.258 Kilogram |
| Volume | 1.281 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255133490 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |