
Druktransmitter, AKS 33, 0 bar - 15 bar, 0 psi - 217.5 psi
060G2058
Elektrische aansluiting: Kabel, Type drukaansluiting: NPT, Afmeting drukaansluiting: 1/4-18, Specificatie sleutel: AKS 33-2121-D1EC04-0
060G2058
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Zwart |
| + voeding | Bruin |
| Aanp. nul punt en span | Nee |
| Afmeting drukaansluiting | 1/4-18 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP67 |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting standard | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Drukbereik [bar] [Max] | 15.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 217.50 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | 0.00 psi |
| Drukeenheid referentie | Absolute |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 40 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -30 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [max.] | 104 °F |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [min.] | -22 °F |
| Goedkeuring | ATEXC UL US UL RecognizedCEGOST POCC |
| Goedkeuringsnorm | 6967179E227388E31024 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 8 pc |
| Hoog clipniveau | 22.40 |
| intrinsiek veilig | Nee |
| Kabellengte [inch] | 196.00 in |
| Kabellengte [m] | 5.000 m |
| Laag clipniveau | 3.60 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | MANNELIJK |
| Material Description | Sensor AKS 33 1/4 NPT, 0-15bar |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Max. overbelastingdruk [bar] | 40.0 bar |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Nauwkeurigheid, max. +/- FS [%] | 0.80 % RH |
| Nauwkeurigheid, typical +/- FS [%] | 0.3 % RH |
| Niet-lineariteit BFSL ±FS [%] | 0.20 % RH |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Opmerkingen elektrische aansluitingen | Afgeschermd |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | Sensor AKS 33 |
| Producttype | AKS 33 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 4 ms |
| SCIP-dossiernr. | 5d3ddba9-4ab7-49e8-8c1e-73e8e21d0b89 |
| Specificatie sleutel | AKS 33-2121-D1EC04-0 |
| Stroom diagram | Nee |
| Type drukaansluiting | NPT |
| Uitgangssignaal | Current |
| Uitgangssignaal [mA] [max.] | 20 mA |
| Uitgangssignaal [mA] [min.] | 4 mA |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 32.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 9.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.446 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.377 Kilogram |
| Volume | 1.308 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422091073 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |