
Druktransmitter, AKS 3000, -1 bar - 16 bar, -14.5 psi - 232 psi
060G5632
Type drukaansluiting: UNF, Afmeting drukaansluiting: 7/16-20, Specificatie sleutel: AKS 3000-9031-A1BF08-0
060G5632
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Pen 2 |
| + voeding | Pen 1 |
| Aanp. nul punt en span | Nee |
| Afmeting drukaansluiting | 7/16-20 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP65 |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting HEX [mm] | 17.0 mm |
| Drukaansluiting standard | ISO 8434-1 |
| Drukbereik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | -1.00 bar |
| Drukbereik [psi] [max.] | 232.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | -14.50 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| El. aansl. maat | Pg 9 |
| Elektrische aansluiting | Angular connector |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 40 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -30 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [max.] | 104 °F |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [min.] | -22 °F |
| Goedkeuring | ATEXC UL US UL RecognizedCEGOST POCC |
| Goedkeuringsnorm | 6967179E227388E31024 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 14 pc |
| Hoog clipniveau | 22.40 |
| intrinsiek veilig | Nee |
| Laag clipniveau | 3.60 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | Vrouwelijk |
| Mannelijke/Vrouwelijke elektrische aansluitingen | Mannelijk en vrouwelijk |
| Material Description | Sensor AKS 3000 1/4 Flare, -1-16bar, mA |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Max. overbelastingdruk [bar] | 33.0 bar |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Nauwkeurigheid, max. +/- FS [%] | 2.00 % RH |
| Nauwkeurigheid, typical +/- FS [%] | 1.0 % RH |
| Niet-lineariteit BFSL ±FS [%] | 0.50 % RH |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Opmerking drukaansluiting | Flare 1/4 inch met klepdepressor |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | Sensor AKS 3000 |
| Producttype | AKS 3000 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 4 ms |
| SCIP-dossiernr. | 442fa760-b631-4ddb-a979-55b604269353 |
| Specificatie sleutel | AKS 3000-9031-A1BF08-0 |
| Standaard elektrische aansluitingen | EN 175301-803-A |
| Stroom diagram | Nee |
| Supply voltage [V] DC [max] | 32.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 9.00 V |
| Type drukaansluiting | UNF |
| Uitgangssignaal | Current |
| Uitgangssignaal [mA] [max.] | 20 mA |
| Uitgangssignaal [mA] [min.] | 4 mA |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.15 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.125 Kilogram |
| Volume | 0.408 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423263035 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |