
Druktransmitter, AKS 3000, -1 bar - 10 bar, -14.5 psi - 142 psi
060G3717
Elektrische aansluiting: Kabel, Type drukaansluiting: NPT, Afmeting drukaansluiting: 1/4-18, Specificatie sleutel: AKS 3000-N831-DAEC04-0
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: AKS 3000 / AKS 3050, AKS 3000 / AKS 3050, AKS 3000 / AKS 3050
060G3717
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| - common | Zwart |
| + voeding | Bruin |
| Aanp. nul punt en span | Nee |
| Afmeting drukaansluiting | 1/4-18 |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Beschermingsklasse-IP behuizing | IP67 |
| Binnen het toepassingsgebied van AEEA | Yes |
| CE-keurmerk | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drukaansluiting standard | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Drukbereik [bar] [Max] | 10.00 bar |
| Drukbereik [bar] [Min] | -1.00 bar |
| Drukbereik [kg/cm2] [max.] | 10 kg/cm² |
| Drukbereik [kg/cm2] [min.] | -1 kg/cm² |
| Drukbereik [psi] [max.] | 142.00 psi |
| Drukbereik [psi] [min.] | -14.50 psi |
| Drukeenheid referentie | Sealed gauge |
| EEE-categorie | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| EU RoHS-conformiteit | Yes with exemptions |
| EU RoHS-vrijstellingsclausule | 6(c) |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [max.] | 40 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°C] [min.] | -30 °C |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [max.] | 104 °F |
| Gecompenseerd temp.-bereik [°F] [min.] | -22 °F |
| Goedkeuring | ATEXC UL US UL RecognizedCEGOST POCC |
| Goedkeuringsnorm | 6967179E227388E31024 |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 8 pc |
| Hoog clipniveau | 22.40 |
| intrinsiek veilig | Nee |
| Kabellengte [inch] | 79.00 in |
| Kabellengte [m] | 2.000 m |
| Laag clipniveau | 3.60 |
| Mannelijke/Vrouwelijke drukinlaat | MANNELIJK |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Material Description | DELETED Sensor AKS 3000 1/4 NPT, -1-10 k |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Mediumtemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Nauwkeurigheid, max. +/- FS [%] | 2.00 % RH |
| Nauwkeurigheid, typical +/- FS [%] | 1.0 % RH |
| Niet-lineariteit BFSL ±FS [%] | 0.50 % RH |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Max] | 85 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°C] [Min] | -40 °C |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [max.] | 185 °F |
| Omgevingstemperatuurbereik [°F] [min.] | -40 °F |
| Opmerkingen elektrische aansluitingen | Afgeschermd + adapter |
| Overbelastingdruk max. [kg/cm2] | 33 kg/cm² |
| Product line | Sensing Solutions |
| Productgroep | Sensoren |
| Productnaam | Druktransmitter |
| Productnaam SCIP-dossier | Sensor AKS 3000 |
| Producttype | AKS 3000 |
| Pulsdemper | No |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Reactietijd, max [ms] | 4 ms |
| SCIP-dossiernr. | 442fa760-b631-4ddb-a979-55b604269353 |
| Specificatie sleutel | AKS 3000-N831-DAEC04-0 |
| Stroom diagram | Nee |
| Type drukaansluiting | NPT |
| Uitgangssignaal | Current |
| Uitgangssignaal [mA] [max.] | 20 mA |
| Uitgangssignaal [mA] [min.] | 4 mA |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Multi-verpakking |
| Voedingsspanning [V] DC [max.] | 32.00 V |
| Voedingsspanning [V] DC [min] | 9.00 V |
| Voldoet aan China RoHS | Out of scope |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.313 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.269 Kilogram |
| Volume | 1.33 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423193998 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |