
Koudemiddelverdeler, RD 79, 24 pc, 10.1 mm
069G500624
Type aanduiding: RD79-D10,1-B24, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Aantal gaten: 24, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 10.1
069G500624
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 24 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 79 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 6 pc |
| Ingangsgrootte [mm] | 28.00 mm |
| Material Description | RD79-D10,1-B24 Ref. Distributor I/6 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 21-62 -2 |
| Producttype | RD 79 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | 4f4fef9b-902c-476d-8c78-bf6cfd24fc45 |
| Type aanduiding | RD79-D10,1-B24 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [mm] | 6.00 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 10.10 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 0.807 Kilogram |
| Netto gewicht | 0.807 Kilogram |
| Volume | 0.93 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422017196 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |