
Koudemiddelverdeler, RD 49, 14 pc, 5/8 inch, 8 mm
069G2563
Type aanduiding: RD49-J08-B14, Type inlaataansluiting: Soldeer, ODM, Ingangsgrootte [inch]: 5/8 inch, Aantal gaten: 14, Max. Werkdruk [bar]: 49, Verstuivermaat [mm]: 8
Dit product is niet meer leverbaar.
Dit product is niet meer verkrijgbaar, maar u kunt er nog steeds informatie over vinden, zoals servicehandleidingen, tekeningen enz.
Als u op zoek bent naar een vergelijkbaar product, kunt u andere opties binnen hetzelfde producttype bekijken op de pagina met producttypes.: RD
069G2563
Productspecificatieblad
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Aantal gaten | 14 pc |
| Batterijen inbegrepen | No |
| Behuizingmaat | 49 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-conformiteit | Out of scope |
| Goedkeuring | UL |
| Hoeveelheid per verpakkingsformaat | 15 pc |
| Ingangsgrootte [inch] | 5/8 inch |
| Material Description | RD49-J08-B14 Ref. Distributor I/15 |
| Max. Werkdruk [bar] | 49.0 bar |
| Max. Werkdruk [psig] | 711 psig |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Productgroep | Verdeelkoppen |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Koudemiddelverdeler |
| Productnaam SCIP-dossier | RD 21-62 -1 |
| Producttype | RD 49 |
| REACH kandidatenlijst stoffen | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossiernr. | d0f35c94-aaef-4876-91a4-6f70717107b5 |
| Type aanduiding | RD49-J08-B14 |
| Type inlaataansluiting | Soldeer, ODM |
| Uitgangsgrootte [mm] | 6.00 mm |
| UL-certificering | Yes |
| Verpakking | Industriële verpakking |
| Verstuivermaat [mm] | 8.00 mm |
| Voldoet aan China RoHS | Yes |
Algemene specificaties
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| Bruto gewicht | 342.179 Gram |
| Netto gewicht | 342.073 Gram |
| Volume | 0.482 Liter |
Kenmerkend | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428245142 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |